جوجو>> یکی از بهترین خواننده های آمریکایی>>
آدرس لینک باکس جو جو               آماده گذاشتن لینک شما            ولی لینک باکس ما تو وبلاگتون باشه   

ם تعداد بازدیدکنندگان
کل:780602

 

 

.::_NEW_::.

 

اگه عضو بشین هر روز مطالبی باحال و توپ برات میاد

Powered by WebGozar 

 


 

 

دانستنی ها

پیرمرد 81 ساله پیش از آن که دفن شود، چشمانش را باز کرد و گفت: لطفا یک لیوان آب!

پرسپولیس در میان نامزدهای اسکار

فیلم پرسپولیس ساخته مرجان ساتراپی و وینسنت پاراونو در میان نامزدهای جایزه اسکار امسال که ساعتی پیش اعلام شد، قرار دارد نامزدهای بخش های اصلی جوایز اسکار امسال عبارتند از: بهترین فیلم: کفاره، جونو، مایکل کلایتون، پیرمردها جایی ندارند، خونی ریخته خواهد شد بهترین کارگردانی: جولیان اشنابل(محفظه نجات و پروانه)، جیسون ریت من (جونو)، تونی گیلوری (مایکل کلایتون)،جوئل و اتان کوئن(جایی برای پیرمردها نیست)، پل توماس اندرسون (خونی خواهد ریخت) بهترین بازیگر زن:کیت بلانش (الیزابت)، جولی کریستی (دور از او)، ماریون کوتلیار(زندگی شیرین)، لورا لینی (رام نشده ها)، الن پیج(جونو) بهترین بازیگر مرد: جورج کلونی (مایکل کلایتون) ، دانیل دی لوئیس (خونی ریخته خواهد شد) ، جانی دپ (سونی تاد)، تامی لی جونز (در دره الاه)، ویگو مورتنزن (وعده های شرقی) بهترین بازیگر زن نقش دوم:کیت بلانشت (من آنجا نیستم)، روبی دی (گانگستر آمریکایی)، سایروسی رونان (کفاره)، آمی رایان (از دست رفته)، تیلدا سوینتن (مایکل کلایتون) بهترین بازیگر مرد نقش دوم:کیسی آفلک (قتل جسی جیمز)، خاویر باردم (پیرمردها جایی ندارند) ، هال هولبروک( درون سرزمین وحشی)، فلیپ سیمور هوفمن (جنگ چارلی ویلسون)، تام ویلکینسون (مایکل کلایتون) بهترین فیلم مستند: پایانی متصور نیست، نوشتن در زمان جنگ، سیکو، تاکسی، جنگ/رقص

"بریتینی اسپرز به زودی خواهد مرد"

یک روانشناس برجسته در اقدامی نادر، علنا اعلام کرد که در صورت عدم درمان فوری بریتنی اسپرز، خواننده مشهور پاپ، وی در کمتر از شش ماه خواهد مرد.


بریتنی اسپرز یکی از مشهورترین ستارگان دنیای پاپ است که لقب شاهزاده پاپ را یدک می کشد

به نوشته روزنامه پراودا چاپ روسیه، دکتر لیلان گلاس روز گذشته با اعلام این موضوع خواستار توجه جدی تر به وضعیت وخیم بریتنی اسپرز که با بیماری روانی دست و پنجه نرم می کند، شد.

این روانشناس بالینی مشهور هشدار داد بریتنی اسپرز مستعد خودکشی است و ممکن است حتی قبل از شش ماه به زندگی خود خاتمه دهد و باید هر چه سریع تر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان روانی بستری و تحت درمان قرار گیرد.

در حالی که در هفته های اخیر اخبار بسیاری از وخامت بیماری روانی بریتنی اسپرز در رسانه ها منتشر شده است، پراودا مدعی شده است که آسوشیتدپرس هم اکنون یک زندگی نامه از وی تهیه کرده است تا به محض انتشار خبر مرگ وی آن را منتشر کند.

در همین حال امروز برخی از روانشناسان به انتقاد از لیلان گلاس برای اعلام تشخیص روانی اش پرداختند ولی دکتر گلاس، که رواندرمانگر برخی از ستارگان هالیوود است، می گوید که چاره دیگری برای جلب توجه اسپرز و یا اطرافیانش به وضعیت وخیم این خواننده نداشته است. اظهارات دکتر گلاس دیروز و امروز به طرز گسترده ای در سایت ها و شبکه های رادیویی و تلویزیونی از جمله ام تی وی و سایت انترتینمنت بازتاب یافته است.

دکتر گلاس اظهار داشته است که بریتنی اسپرز مبتلا به اختلال دو قطبی افسردگی/ شیدایی است و هم اکنون بیماری وی رو به وخامت نهاده است.


انتقال بریتنی اسپرز به بیمارستان برای چند روز در صدر اخبار آمریکا قرار گرفت

در چهارم ژانویه بریتنی اسپرز خود و کودک خردسالش را در حمام محبوس کرد و شیر آب وان را باز گذاشت و به مدت سه ساعت حاضر به خروج از آن نشد تا آنکه سرانجام با مداخله پلیس و در حالی که به برانکار بسته شده بود به بخش فوریت های روانپزشکی، بیمارستان انتقال یافت.

رفتارهای دیوانه وار بریتنی اسپرز در هفته گذشته در دادگاه سبب محرومیت او از ملاقات با دو پسر خردسالش که توسط همسر سابقش نگهداری می شوند، شد.

چند روز پیش نیز او با چند عکاس پاپاراتزی درگیر شد و تلاش کرد تا آنها را کتک بزند که این درگیری نیز با مداخله پلیس خاتمه یافت.

امروز برخی از نشریات زرد آمریکا و بریتانیا نیز نوشتند که چند هفته پیش یک پیشگوی مشهور مکزیکی پیشگویی کرده بود که بریتنی اسپرز در سال 2008 خواهد مرد.

بریتنی اسپرز در سالهای اخیر همواره با رفتارهای عجیب خود از جمله تراشیدن ناگهانی موهایش یا ازدواج چندین دقیقه ای خبرنگاران را متعجب کرده است و در کانون توجه رسانه ها قرار داشته است.

 


نظرات شما (0)

ماهیانه
آبان 1387
شهریور 1387
اسفند 1386
بهمن 1386
دی 1386
آذر 1386
آبان 1386
مهر 1386
شهریور 1386
مرداد 1386
تیر 1386
خرداد 1386
اردیبهشت 1386
فروردین 1386
اسفند 1385
بهمن 1385
دی 1385
آذر 1385
آبان 1385
مهر 1385
شهریور 1385
مرداد 1385
تیر 1385
خرداد 1385
اردیبهشت 1385
فروردین 1385
اسفند 1384
بهمن 1384
دی 1384


موضوعی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©2006, Template by: Mr JoJo. All rights reserved..